Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

SPECIALIZOVANÝ DODAVATEL FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN NA ČESKÉM TRHU

Naše firma byla založena v roce 2012. Jsme specialisti na energetické úpory domácností v oblasti vytápění a FVE. Referujeme primárně elektrické řešení provozu domácnosti, což má řadu výhod od jednoho paušálního poplatku za měření spotřeby energií přes dokonalý přehled a možnost ovládání všech spotřebičí od osvětlení po vytápění až po jednoduché spojení domácnosti a všech spotřebičů s FVE a využití obnovitelných zdrojů na maximum spolu s přiblížením se plné soběstačnosti.

Aby byl provoz domácnosti nejúspornější možný pak je vhodné volit i nejúspornější systém vytápění který Vám v zimě nezvýší zbytečně spotřebu. Pro novostavby s minimální spotřebou na úrovni tepelné ztráty jednotek kW je použití předraženého a servisně náročnějšího tepelného čerpadla bytečnou investicí a proto svým zákazníkům realizujeme obdobně úporný systém vytápění infrapanely Heatwell které mají bezporuchový provoz, decentralizované řízení teploty, jsou o cca 50-70% levnější na pořízení a neobsahují žádné opotřebovatelné součástky.

Náš přístup k řešení snížení provozních nákladů je tak komplexní a pořízením hybridní fotovoltaické elektrárny Alpha Storion a případně výměnou topného systému za energeticky úsporné infrapanely lze snížit provozní náklady domácnosti až o 80%.

Veškerá naše činnost směřuje k energetickým úsporám, snížení energetické závislosti na okolí a být šetrný nejen k Vaší peněžence ale i k životnímu prostředí a tedy volíme nejn úsporné technologie ale i kvalitní bezporuchové s dlouhou životností pro minimální ekologickou zátěž prostředí.

Kontakt
Logo
FVEsystemy.cz
Libor Kos
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.