Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.

SOLAR IBOOST

Solar iBoost+

Solar iBoost je unikátní regulační systém na regulaci přebytků z FVE. Jednoduše detekuje, zda Vaše solární elektrárna vyrábí více, než dovedete spotřebovat, a pokud ano, přesměruje přebytky elektrické energie do bojleru na teplou vodu. 3 kWp fotovoltaický systém vám bude hravě celé léto ohřívat veškerou teplou vodu zdarma. Můžete si zvolit nahřívání bojleru z distribuční sítě na základě programovatelných časových plánů. Umožňuje připojení až dvou bojlerů nebo dvou zátěží.

solar iboost ohřev TUVVlastnosti

  • Efektivní využívání přebytků fotovoltaické energie pro ohřev vody v bojleru případně další nádrži (typicky akumulační nádrž)
  • Jednoduchá instalace bez nutnosti sekání drážek nebo instalačních lišt. Bezdrátová komunikace měřícího modulu a regulační jednotky.
  • Je kompatibilní se všemi typy FVE
  • Je kompatibilní s většinou typů 1F bojlerů
  • Je jednoduchý na instalaci
  • Je bezúdržbový
  • Umožňuje bezdrátový monitoring pomocí zařízení iBoost+ Buddy

zapojení solar iboostKdo si může Solar iBoost naistalovat?

Pokud máte již na střeše vlastní FVE, pak Solar iBoost+ lze použít se všemi typy 1f elektráren a s jakýmkoliv 1f bojlerem s elektrickou patronou. Pokud bojler nevlastníte, je možné stávající systém doplnit o bojler pro předehřev.

Zejména pro majitele FVE, které trápí nízký podíl vlastní spotřeby vyrobené energie a příliš velké množství přetoků vyrobené enegie do veřejné distribuční sítě, představuje Solar iBoost+ výborné řešení.

Majitelé nových FVE zajisté potěší  skutečnost, že na zařízení Solar iBoost+ lze získat dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám (C3.4). Díky čerpání nových dotací na pořízení  Solar iBoost+ Vám výrazně poklesne návratnost Vaší investice do tohoto řešení pro ohřev vody v domácnostech.


Jak se  instaluje Solar iBoost a kolik stojí?

Samotná instalace je velmi rychlá.  V případě instalace do stávajícího bojleru zvládne vyškolená instalační firma do hodiny! A to bez sekání omítek, bourání prostupů či zásahů do elektroměrových krabic, tak jako je to nutné u konkurenčních výrobků.

Kontakt
Logo
FVEsystemy.cz
Libor Kos
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz