Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.

SUNTECH

Panely Suntech jsou v ČR instalovány již od roku 2006. Dlouhodobá data ukazují, že panely Suntech mají okamžitý i roční generovaný výkon vyšší o 15-20% oproti FV panelům jiných výrobců na stejné instalaci.
Suntech netrpí na kapilární elevaci vlhkosti v panelu tj.natažení vody do prostoru mezi sklo a vrstvy panelu. Jeden vadný/vlhký panel zapříčiní odpojení např.30kW měniče. Pokud se jedná o menší fotovoltaiku na rodinném domě pak jeden vlhký panel dokáže způsobit odpojení hybridního měniče což je veškerý výkon fotovoltaiky na střeše. 

Suntech disponují důležitou drobností - kvalitními DC konektory. Konektory ani po 12ti letech každodenního provozu nemají vnitřní kontakty zoxidované vlhkostí. Vlhkost se dovnitř nedostala ze strany přivedených kabelů ani přes místo mechanického spojení obou pólů. Plast použitý na konektory není po 12ti letém provozu zkřehlý. Konektory jsou na povrchu mírně zešedlé, bez drobných povrchových praskliny což ukazuje na kvalitní složení plastu z něhož jsou vstřikolisovány a na stabilní UV filtr použitého materiálu.

Zobrazuji 1-1 z 1
  Suntech HyPro 390Wp
  5 082 Kč
  4 200 Kč bez DPH
  5 082 Kč
  4 200 Kč bez DPH
  Není skladem
  Produktů na stránku 204060
  Kontakt
  Logo
  FVEsystemy.cz
  Libor Kos
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz