Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. FOTOVOLTAIKA STORION
FOTOVOLTAIKA STORION

Fotovoltaické elektrárny - FVE

Pořiďte si naši fotovoltaickou elektrárnu s garantovanou dotací až 155 000 Kč.

Od nás máte fotovoltaiku na klíč a bez starostí

Připravíme Vám návrh řešení na míru s kompletní kalkulací osvitu / ziskovosti v konkrétní lokalitě, úhlu střechy, orientaci vůči světovým stranám a průměrné spotřebě domácnosti a tedy i reálné návratnosti investice. Dotace až 155 000 Kč zajišťujeme na klíč včetně instalace a zprovoznění.

online návrh fveJAKOU FVE FOTOVOLTAIKU VYBRAT?vše o dotacích na fotovoltaiku FVE

FVE v proovzu je možné vidět v naší kanceláři v Praze kde máme 3F asynchronní hybridní systém s 11,4kWh bateriemi LiFePo4 s životností cca 30 let a výkonem cca 7kWp. 

PROČ FOTOVOLTAIKU ALPHA STORION?

 Jediné řešení na trhu v provedení ALL-IN-ONE od jednoho výrobce.

 Všechny komponenty i bateriové články vzájemně komunikují vlastním protokolem EMS a informují se vzájemně o všech svých provozních hodnotách  a celý systém je on-line připojený na vzdálenou údržbu monitorující stav všech komponent 24/365 dní. Lze tak odhalit nestandardní hodnoty ještě před vznikem poruchy! Bez zásahu na místě realizace tak lze i vzádleně aktualizovat firmware zařízení a šetříme váš čas i náklady!

 All-in-one řešení Storion Smile je novou generací fotovoltaických elektráren pro bezúdržbový provoz výrazně přesahující životností a tedy i návratností investice současná řešení z kompletací zařízení různých výrobců, kde není dosaženo tak vysoké efektivity kontroligu stavu zařízení a baterií!

 S fotovoltaickou elektrárnou Aplha Storion máte všechny komponenty na jednom místě, pod jednou administrací a dokonale vzájemně odladěné pro maximální účinnost a bezpečnost provozu zařízení. Neřešte již kompatibilitu, výkony, různé délky záruk a složité nastavování. 

Prosumer FVE - staňte se obchodníkemSTORION VPP/PROSUMER – STAŇTE SE AKTIVNÍM PRODEJCEM ENERGIÍ

Storion VPP – jinak také Virtual Power Plant (virtuální elektrárna) je funkční infrastruktura a virtuální elektrárna všech existujících a provozovaných bateriových systémů Storion které lze zapojit do společného obchodního modelu a jako jedni z mála systémů na trhu umožňuje stát se aktivním výrobcem energií. Energie lze prodávat automatizovaně dle aktuálních cen na trhu a zkrátit tak návratnost investice do fotovoltaického systému STORION o desítky procent. Systém STORION se pak stává bezkonkurenčně nejvýhodnějším systémem na trhu. Více zde.

PROČ FVE OD INFRASYSTÉMY S.R.O.?

  • Pro kadý projekt připravujeme individuální řešení na míru Vašim požadavkům
  • Nabízíme pouze produkty nejvyšší kvality a spolehlivosti německého výrobce Alpha Storion
  • S námi máte záruku 25 let na 80 % výkonu panelů, 12 let na samotné panely, 10 let na baterie a střídač s možností prodloužení a pětiletou záruku na práci.
  • životnost baterií pořesahuje 12 000 cyklů při cca 85% vybytí
  • používáme pouze asynchronní střídače pro maximální efektivnost využití solární energie
  • Máme kvalitní tým s dlouholetými zkušenostmi a spolupracujeme s ověřenými světovými dodavateli kvalitních certifikovaných technologií.
Kontakt
Logo
FVEsystemy.cz
Libor Kos
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.